Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Żużel będzie w Rzeszowie? Sensacyjne doniesienia!

WP Sportowe Fakty poinformowały wczoraj o tym, że prezes rzeszowskiej Stali Ireneusz Nawrocki, spotkał się z Michałem Sikorą, prezesem PZM. O czym rozmawiali?

Spotkanie dotyczyło możliwości ponownego otwarcia procesu licencyjnego dla klubu z Rzeszowa. Prezes Stali usłyszał, że jeśli spłaci długi i wyśle wniosek, to związek się nad tym pochyli.

Stal Rzeszów straciła licencję na starty w Nice 1.LŻ za długi. W grudniu 2018 roku zarówno Zespół ds. Licencji, jak i Prezydium Zarządu Głównego PZM odrzuciły wniosek Stali. 11 stycznia klub zgłosił się do konkursu na dziką kartę, ale dostał kolejną odmowę. W związku usłyszeliśmy, że prezes Ireneusz Nawrocki przedstawił gwarancje finansowe z lipnych firm, a poza tym nie spłacił ani grosza z sięgającego 1,8 miliona złotych długu (kwota nie zawiera dodatkowych umów sponsorskich z zawodnikami). Teraz Nawrocki ponownie puka do drzwi – informuje portal WP Sportowe Fakty.

Cały artykuł dostępny jest TUTAJ.