Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zdarzenie drogowe na autostradzie A4. 21-latka kierująca volvo uderzyła w barierę energochłonną [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj na autostradzie w okolicy miejscowości Dobkowice. Kierująca volvo straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w barierę energochłonną, zatrzymując się na lewym pasie jezdni.

Wczoraj po godz. 9, na autostradzie A4 w okolicy Dobkowic, doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem osobowym marki volvo, 21-letnia mieszkanka powiatu myszkowskiego, straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzyła w barierę energochłonną oddzielającą kierunki jazdy. Samochód zatrzymał się na lewym pasie jezdni.

Kierująca oraz 58-letni pasażer, mieszkaniec powiatu myszkowskiego, z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kobieta była trzeźwa.

Policjanci na miejscu wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną, co pomoże ustalić i wyjaśnić dokładnie okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: policja.pl