Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wybory do Sejmiku Podkarpackiego. Wszystkie zarejestrowane listy z okręgu rzeszowskiego

RZESZÓW. Poniżej prezentujemy oficjalne listy kandydatów do Sejmiku Podkarpackiego z okręgu numer 1. Obejmuje on: miasto Rzeszów oraz powiaty: leżajski, łańcucki, rzeszowski.

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście                Nazwisko i Imiona           Wiek     Miejsce zamieszkania

1             NIEWCZAS Marta Agata               44           Rzeszów

2             RYBKA Jerzy       66           Rogoźnica

3             DOMINIK Dorota Anna                 54           Rzeszów

4             MĘDRALA Ryszard Jan 65           Łańcut

5             SKRZYDLAK Włodzimierz Stanisław         68           Nowa Sarzyna

6             PIETRZAK Henryk            60           Rzeszów

7             GAJDEK Krystyna            63           Rzeszów

8             WYTRWAŁ Marta Józefa              60           Rzeszów

9             KUŹMICZ Marek Andrzej            23           Rzeszów

10           FILIPEK Jerzy     67           Rzeszów

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście                Nazwisko i Imiona           Wiek     Miejsce zamieszkania

1             CYPRYŚ Jerzy     52           Rzeszów

2             FAJGER Maria Bożena   54           Rzeszów

3             KRUCZEK Stanisław        52           Futoma

4             KOTULA Jacek Adam     52           Rzeszów

5             WYBRANIEC Bogusława               60           Rzeszów

6             KITLIŃSKA Nina Beata   51           Rzeszów

7             TOŁPA Mieczysław         54           Wierzawice

8             OŻÓG Karol Wojciech    36           Rzeszów

9             CYGAN Halina   48           Ulanica

10           JAKIM Roman Stanisław              59           Rzeszów

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście                Nazwisko i Imiona           Wiek     Miejsce zamieszkania

1             BAŃKA Damian                21           Strzyżów

2             KARDASIŃSKA Marzena              54           Stalowa Wola

3             PILAWA Marcin Tomasz               39           Rzeszów

4             DRĄŻEK Łukasz Franciszek          32           Rzeszów

5             ZALEWSKA Karolina Kinga           24           Rzeszów

6             DREWNIAK Tomasz Wiesław     37           Futoma

7             KRUPA Ewelina                28           Rzeszów

8             SZYSZKA Sylwester Marcin         31           Rzeszów

9             CZENCZEK Kinga Elżbieta             27           Giedlarowa

10           STELMACH Alicja Lucyna              47           Tarnobrzeg

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście                Nazwisko i Imiona           Wiek     Miejsce zamieszkania

1             BOBOLA Alicja Maria      28           Rzeszów

2             GUZ Krzysztof Jacek      34           Boguchwała

3             TĘCZA Teresa Anna        53           Głogów Małopolski

4             BERNAT Mateusz Kamil                23           Górno

5             PĄCZKA Przemysław     41           Brzóza Królewska

6             ROMAŃSKA Danuta Krystyna    70           Nowa Sarzyna

7             MARUT Grzegorz Józef                35           Sokołów Małopolski

8             GANCARZ Maria Paulina              30           Krzemienica

9             BŁĄDEK Andrzej              36           Wierzawice

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście                Nazwisko i Imiona           Wiek     Miejsce zamieszkania

1             FERET Krzysztof Adam 50           Rzeszów

2             STĘPIEŃ Danuta Waleria              70           Rzeszów

3             TOMAKA Jan Walenty   69           Nowa Wieś

4             ORDYCZYŃSKI Marek Stefan      53           Leżajsk

5             SZCZYRBA Marta Stanisława      57           Rzeszów

6             HOŁUB Ewa Magdalena               47           Łańcut

7             NOWAK Stanisław          64           Rzeszów

8             ROGOWSKA Anna Jolanta           64           Rzeszów

9             GRABOWSKI Zbigniew 70           Rzeszów

10           DZIKI Mirosław Artur     55           Rzeszów

 

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście                Nazwisko i Imiona           Wiek     Miejsce zamieszkania

1             BARTMAN Stanisław Wojciech                 63           Kraczkowa

2             SŁUPEK Edward Józef    60           Rzeszów

3             GDAŃSKI Józef                58           Budy Łańcuckie

4             BUREK Jan          67           Rzeszów

5             MAJEWICZ Kazimiera    62           Leżajsk

6             KUŹNIAR Janina Józefa                71           Albigowa

7             NIEROJEWSKI Witold Józef         69           Rzeszów

8             POCHEĆ Klaudia Ewa     23           Krasne

9             KOTLIŃSKA Marzena Anna         52           Rzeszów

10           PATRUŚ Grzegorz           41           Nienadówka

 

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście                Nazwisko i Imiona           Wiek     Miejsce zamieszkania

1             ITNER Agnieszka              47           Rzeszów

2             PRENETA Paweł Krzysztof           37           Rzeszów

3             OŻÓG Barbara Katarzyna             48           Nienadówka

4             TUROŃ Arkadiusz           40           Rzeszów

5             TYMCZAK Sandra Magdalena    20           Rzeszów

6             JASIŃSKI Krzysztof         23           Łańcut

7             GĄSIOR-NIEMIEC Anna Katarzyna          54           Roztoki

8             BĄK Dominik     27           Bratkowice

 

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście                Nazwisko i Imiona           Wiek     Miejsce zamieszkania

1             JAGIEŁA Beata 43           Rzeszów

2             MUSKUS Ewa    23           Chodaczów

3             ULICKI Kazimierz             54           Rzeszów

4             SKOWRON Tadeusz Wojciech   58           Rzeszów

5             WIĄCEK Agata Paulina 31           Nosówka

6             ŻUGAJ Łukasz Józef       37           Chodaczów

7             ADAMIEC Jolanta Stanisława     42           Rzeszów

8             PACHLA Izabela Katarzyna          27           Nowe Brusno

9             SZCZURKO Krzysztof Janusz       65           Cieszyna

10           MATWIJ Mirosław Stanisław     47           Rzeszów

 

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście                Nazwisko i Imiona           Wiek     Miejsce zamieszkania

1             BUCZEK Tomasz Wojciech           32           Kolbuszowa Górna

2             POMYKAŁA Izabela Karolina       24           Łańcut

3             SYLWANOWICZ Krzysztof Jerzy                26           Medynia Głogowska

4             DĄBEK Damian Łukasz   28           Rakszawa

5             CHORZĘPA Elżbieta        24           Trzeboś

6             WOŁOSZYN Tomasz       57           Rzeszów

7             BROWIŃSKA Magdalena Aneta                25           Rzeszów

 

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście                Nazwisko i Imiona           Wiek     Miejsce zamieszkania

1             OMIETOŃSKA Jolanta Teresa    60           Rzeszów

2             LIGNAR Tomasz Dominik             28           Rzeszów

3             WILK Marzena Małgorzata         45           Rzeszów

4             GROCH Bartłomiej Tomasz         27           Żurawiczki

5             BAZYLEWICZ Zofia           59           Rzeszów

6             SMALEC Bartosz Zbigniew           41           Rzeszów

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście                Nazwisko i Imiona           Wiek     Miejsce zamieszkania

1             DZIESZKO Ireneusz         51           Mielec

2             RĘKAS Sylwia Judyta      52           Rzeszów

3             RZĄSA Irena Stanisława               61           Rzeszów

4             KASZUBA Katarzyna Bogumiła 47           Rzeszów

5             WIDELAK Bartłomiej Ryszard     35           Styków

6             MAŁEK Damian Maciej 30           Rzeszów

Polecane artykuły