RZESZÓW. Znane są już listy komitetów wyborczych do Rady Powiatu Rzeszowskiego. Na listach znajdziemy znane nazwiska m.in. byłego burmistrza Głogowa Młp. Kazimierza Rokitę oraz obecnego starostę Józefa Jodłowskiego i wicestarostę Marka Sitarza. Na listach nie brakuje także debiutantów w wyborach do rady powiatu. Szczegółowe informacje poniżej.
Okręg Nr 1 – gmina Sokołów Małopolski, gmina Kamień
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 OŻÓG Krzysztof 46 Wólka Niedźwiedzka
2 WOLIŃSKA Lilianna Katarzyna 49 Sokołów Małopolski
3 PŁODZIEŃ Zbigniew 58 Nowy Kamień
4 MISIEK Wioletta Barbara 41 Wólka Sokołowska
5 PARISI Aneta Jadwiga 40 Trzebuska
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PERLAK Lucyna 51 Górno
2 BEDNARZ Jerzy 52 Kamień
3 CHMIEL Tadeusz 56 Trzeboś
4 KULA Stanisław Władysław 55 Sokołów Małopolski
5 SZTABA Marta 41 Kamień
6 BIERNAT-ORZECH Danuta Ewa 46 Nienadówka
Okręg Nr 2 – gmina Głogów Małopolski
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ROKITA Kazimierz Andrzej 63 Głogów Małopolski
2 BORUSZEWSKI Grzegorz 51 Pogwizdów Nowy
3 KASPERSKA Dorota 51 Zabajka
4 DULSKA Anna Maria 28 Lipie
5 SŁUJA Zbigniew Marek 45 Hucisko
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PADO Stanisław 68 Wysoka Głogowska
2 DZIUBEK Anna Barbara 59 Przewrotne
3 WINIARSKA-KUBAS Małgorzata 34 Styków
4 WALTOŚ Władysław Andrzej 73 Pogwizdów Nowy
5 MARCZYDŁO Beata Katarzyna 48 Miłocin
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SOKOŁOWSKA Lucyna Teresa 56 Głogów Małopolski
2 JODŁOWSKI Marek Artur 32 Wysoka Głogowska
3 DUDA Bogdan 47 Styków
4 GARLAK Bogumiła Cecylia 56 Pogwizdów Nowy
5 SYCZ Zbigniew 59 Głogów Małopolski
Okręg Nr 3 – gmina Trzebownisko, gmina Krasne
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GUZEK Sławomir Tomasz 41 Jasionka
2 CYREK Tadeusz 65 Stobierna
3 POCHEĆ Katarzyna 46 Krasne
4 KLUZ Stanisława 50 Łukawiec
5 BEREŚ Zdzisław Andrzej 51 Trzebownisko
6 CIEŚLA Grzegorz 52 Nowa Wieś
7 SELWA Małgorzata 45 Tajęcina
8 ATAMAN Celina 50 Nowa Wieś
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CZACHOR Bogusława Janina 56 Zaczernie
2 KUNYSZ Stanisław Józef 64 Krasne
3 KOZAK Irena Maria 54 Stobierna
4 STEC Aniela Władysława 64 Trzebownisko
5 BABIARZ Stanisław 66 Jasionka
6 BOŻEK Dominik 31 Łukawiec
7 WILK Elżbieta Magdalena 37 Łąka
8 TOMAKA Agnieszka Iwona 42 Nowa Wieś
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SITARZ Marek Zygmunt 59 Trzebownisko
2 PUC Kazimierz 72 Zaczernie
3 GAWEŁ Renata Józefa 42 Strażów
4 KOWAL Małgorzata 50 Wólka Podleśna
5 JAWORSKA Małgorzata Stanisława 58 Palikówka
6 FURTEK Jan Wojciech 68 Krasne
7 DRZAŁ Henryk 45 Jasionka
8 SKOMRA Ryszard Stanisław 45 Malawa
Okręg Nr 4 – gmina Świlcza
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MIŁEK Sławomir 50 Trzciana
2 LIS Jacek 56 Świlcza
3 MADEJ Elżbieta 70 Świlcza
4 BŁOŃSKA Katarzyna Klaudia 45 Bratkowice
5 STYKA Sławomir 43 Mrowla
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BOBER Halina 63 Świlcza
2 WINIARSKI Adam Ryszard 44 Rudna Wielka
3 OSETKOWSKI Bogusław Mariusz 46 Trzciana
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PACHOREK Tadeusz 62 Świlcza
2 WOJTON Tomasz 44 Bratkowice
3 WILGA Ewelina Aniela 34 Mrowla
4 BARAN Paweł 37 Trzciana
5 RUSIN-PRZYWARA Olga Regina 37 Rudna Wielka
Okręg Nr 5 – gmina Boguchwała
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JANDA Marek Jacek 64 Niechobrz
2 BIAŁORUCKI Rafał Sebastian 41 Boguchwała
3 KOTLA Magdalena 41 Zgłobień
4 DEPA Bogusław Mariusz 58 Racławówka
5 REWERA Ewa 51 Niechobrz
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUŹNIAR-JABŁCZYŃSKA Barbara Anna 65 Boguchwała
2 SUMARA Maciej Karol 24 Boguchwała
3 NIEDZIAŁEK-SZCZEPEK Marta 51 Niechobrz
4 RZEPKA Daniel Wiesław 25 Niechobrz
5 BARDZIK Bogdan 47 Mogielnica
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KWASEK Wiesław 59 Zgłobień
2 DUDEK Zdzisława Maria 64 Boguchwała
3 WOLSKA Anna Magdalena 46 Lutoryż
4 OPAROWSKA Bogumiła Maria 45 Wola Zgłobieńska
5 RAŁOWSKI Józef Jan 69 Niechobrz
Okręg Nr 6 – gmina Tyczyn, gmina Lubenia
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PŁODZIEŃ Janusz 55 Kielnarowa
2 SZOSTEK Alfred 56 Straszydle
3 GRZEBYK Renata 47 Siedliska
4 SKOWRON Bolesław 61 Lubenia
5 DAROWSKA-ANUSIK Maria 62 Kielnarowa
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JODŁOWSKI Józef 63 Lubenia
2 OBARA Łukasz 22 Tyczyn
3 PĘKALA Grażyna Krystyna 59 Borek Stary
4 DUDEK Wiesław Czesław 62 Siedliska
5 TABISZ Zofia 61 Matysówka
Okręg Nr 7 – gmina Chmielnik, gmina Błażowa
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NAJDA Stanisław Edward 72 Nowy Borek
2 KOTULA Maria 39 Błażowa Dolna
3 ŁACH Roman 44 Futoma
4 SŁUPEK Anna Michalina 61 Błażowa
5 SZPUNAR Andrzej Julian 48 Błażowa Górna
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JAWORSKA Klaudia Jadwiga 26 Błędowa Tyczyńska
2 RYBKA Augustyn 61 Błażowa
3 SZELIGA Magdalena 31 Chmielnik
4 SEBZDA-KWOKA Barbara Irena 36 Błędowa Tyczyńska
5 TOMAKA Sławomir Andrzej 44 Błażowa Dolna
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 FARAŚ Jurek Janusz 52 Błażowa Dolna
2 ŚMIAŁEK Andrzej Jan 47 Chmielnik
3 DUBAJ-KACZOR Zdzisława 57 Wola Rafałowska
4 CHLEBEK Dorota Anna 51 Błażowa
Okręg Nr 8 – miasto Dynów, gmina Dynów, gmina Hyżne
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 STOCHMAL Aleksander Antoni 68 Harta
2 WRÓBEL Andrzej Marek 48 Hyżne
3 BILSKA Irena Aniela 62 Dynów
4 DOMIN Wojciech 37 Harta
5 KAMIŃSKA Monika Aleksandra 18 Ulanica
6 PLEŚNIAK Marlena Barbara 46 Wólka Hyżneńska
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KRASNOPOLSKA Bożena Marta 54 Dynów
2 PRZYBOŚ Józef 72 Hyżne
3 NOWAK Anna Józefa 58 Dynów
4 HADAM Anna Maria 36 Dynów
5 WANDAS Zdzisław Stanisław 67 Dynów
6 SÓWKA Józef 63 Dynów
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SIEŃKO Jan Mikołaj 55 Harta
2 OSSOLIŃSKI Antoni Jan 67 Brzezówka
3 BUDYKA Jolanta Teresa 48 Dylągówka
4 GALEJ Jan 61 Dynów
5 DOMIŃCZYK Ewelina 36 Bachórz
6 HADAM Ewa Małgorzata 52 Dynów