Wielkie emocje na Podpromiu! Resovia bliska pierwszego zwycięstwa

RZESZÓW.

W dzisiejszym meczu Resovia zmierzyła się z Zaksą Kędzierzyn Koźle. Było to spotkanie drużyny z ostatniego miejsca z liderem rozgrywek. Rzeszowianie po fatalnym początku sezonu, jak widać wracają do formy. Dzisiejszy mecz, pomimo że przegrany może być dobrym prognostykiem na przyszłość.

Pierwszy set okazał się być totalną dominacją gości, wynik 13:25 przypomniał wielu kibicom ostatnie przegrane rzeszowian. Po walce w przewagach, drugi set zakończył się zwycięstwem kędzierzynian. Jednak to kolejne dwa sety wygrała Resovia. W ten sposób doszło do tie-braku, który okazał się niezwykle emocjonujący. Jednak to rzeszowski zespół przegrał.

Podopiecznym Gheorghe Cretu nie można odmówić dziś woli walki. A wynik, również dobrze mógł być 3:2 dla Resovii, ponieważ tie-break zakończył się 18:20. Była to już siódma porażka Resovii.