Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Utrudnienia na DK 19 w Boguchwale. Do której potrwają?

Fot. policja.pl

Do godz. 13 mogą potrwać utrudnienia na drodze krajowej nr 19 w Boguchwale. Dziś rano, przewróciła się tam ciężarówka przewożąca torf. Ładunek wysypał się na jezdnię. Droga jest całkowicie zablokowana na czas przeładowywania towaru. Policja zorganizowała objazdy przez Niechobrz.

Dziś około godz. 5.30 na drodze krajowej nr 19 w Boguchwale, kierowca samochodu ciężarowego, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i doprowadził do jego przewrócenia.  Samochód jechał w kierunku Krosna, przewoził workowany torf. Ładunek wysypał się na jezdnię. Kierowcy, obywatelowi Litwy nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

Podniesienie auta i konieczność przeładowania towaru spowodowały poważne utrudnienia w ruchu. Droga nr 19 może być zablokowana nawet do godziny 13. Policjanci kierują samochody osobowe na objazdy od strony Rzeszowa przez Racławówkę i Niechobrz, a od strony Strzyżowa przez Boguchwałę, Mogielnicę, Niechobrz, do Rzeszowa.

źródło: policja.pl