Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trzęsienie w Stali Rzeszów. Krawiec odchodzi!

RZESZÓW. Kolejna przegrana Stali Rzeszów, poskutkowała dymisją dotychczasowego trenera Biało- Niebieskich. W dzisiejszym meczu Stal przegrała na własnym boisku z Avią Świdnik 4:1.

Zarząd Stal Rzeszów S.A. informuje, że Pan Tadeusz Krawiec nie będzie prowadził I drużyny Stal Rzeszów S.A. Informacje o prowadzącym drużynę w kolejnym meczu podamy w odrębnym komunikacie. Dziękujemy za dotychczasową współpracę ? czytamy w podanym wpisie na facebooku Stali Rzeszów.

Według nieoficjalnych jeszcze informacji trenerem Stali Rzeszów może zostać Janusz Białek. To były trener m.in. Stali Mielec. Celem nowego trenera będzie z pewnością nie tylko poprawa aktualnej pozycji rzeszowskiej Stali w tabeli, ale przede wszystkim skupienie się na budowie zespołu na przyszły sezon. Zespołu, który będzie na tyle mocny, by sprostać oczekiwaniom kibiców i sponsorów rzeszowskiego klubu.

Fot. screen/FB Stal Rzeszów S.A.

Polecane artykuły