Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trwa zbiórka na operację Piotrusia. „Ma 6 lat, a umie jedynie raczkować”

Fot. siepomaga.pl

Piotruś Jasiński cierpi na niedowład spastyczny nóżek oraz wzmożone napięcie mięśniowe. Aktualnie na siepomaga.pl trwa zbiórka na jego leczenie. Celem zbiórki jest operacja w Paley European Institute, by Piotruś był sprawny. Do uzbierania pełnej kwoty (ok. 200 tysięcy złotych) brakuje jeszcze ok. 90%, jednak pieniędzy na leczenie chorego chłopca wciąż przybywa.

Mało czasu i szansa, jedna na milion, by pomóc Piotrusiowi! Mój synek żyje z wyrokiem – kalectwem… Jego nóżki nie działają. Synek ma 6 lat, a umie jedynie raczkować. Tylko operacja może go uratować. Tylko ona sprawi, że Piotruś stanie na nogi, będzie zdrowym dzieckiem! Dni mijają, nie mija strach… Czasu coraz mniej, coraz więcej obaw, narasta rozpacz, że się nie zdążymy… Proszę, pomóż, jedyna nadzieja w Tobie… Do końca marca muszę mieć pieniądze, by zapłacić za operację mojego dziecka. Spraw ten cud, bo tylko z Tobą może się udać – czytamy na siepomaga.pl

Link do zbiórki znajduje się TUTAJ.