Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trwa zbiórka dla Daniela z Izdebek i jego rodzeństwa. „Dzieci potrzebują wszystkiego”

Sprawa zaginionego 12-leteniego Daniela z Izdebek ukazała prawdę o dramatycznej sytuacji wszystkich dzieci w tej rodzinie. Materiał Uwagi! TVN odsłonił prawdziwy dramat. Dzieci były bite, nie miały dostępu do jedzenia. Niestety, dochodziło także do molestowania przez ojca.

Po dwóch godzinach przesłuchania matka powiedziała, że ojciec z tymi dziećmi sypia. Siedmioletnia dziewczynka miała obdukcję. Lekarz stwierdził, że doszło do penetracji. Inne dzieci – sześcioletnie i trzyletnie – również były molestowane – dowiedział się reporter Uwagi!.

Sprawa dzieci nie pozostała obojętna ludziom dobrego serca. W internecie posypały się komentarze pełne wsparcia dla Daniela i jego rodzeństwa. Na Facebooku czasnadziei.pl pojawił się wpis z prośbą o wsparcie dla dzieciaków.

Ogłaszamy akcję pomocy dzieciom z Izdebek!!! Wszyscy zapewne słyszeli o dramatycznych wydarzeniach będących udziałem rodzeństwa!!! Dziesięcioro dzieci w wieku 2 – 12 lat: sześć dziewczynek i czterech chłopców. Wspólnie z II Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku organizujemy zbiórkę przyborów szkolnych, NOWYCH zabawek i NOWYCH ubrań. Akcja trwa do 19 grudnia 2018 r. Zbiórka odbywa się w II LO w godzinach pracy szkoły!!! Dzieci potrzebują wszystkiego!!! Prosimy o udostępnianie!!! – czytamy na Facebooku.

W związku z wieloma pytaniami i ogromnym zainteresowaniem akcją dla dzieci z Izdebek podajemy informacje szczegółowe. Dziewczynki są w wieku 11, 7, 6, 5, 4 i 2 lat. Chłopcy mają 12, 10, 8, oraz 3 lata. Jeżeli ktoś posiada rzeczy używane – ale w BARDZO DOBRYM stanie, oczywiście może je również przekazać. W takim przypadku prosimy, aby były wyprane i spakowane z oznaczeniem wieku dziecka lub rozmiarów. Paczki należy przynosić lub przesyłać do II LO w Sanoku, ul. Mickiewicza 11 – informuje fundacja Czas Nadziei.

Ogłaszamy akcję pomocy dzieciom z Izdebek!!! Wszyscy zapewne słyszeli o dramatycznych wydarzeniach będących udziałem…

Opublikowany przez czasnadziei.pl Środa, 5 grudnia 2018