Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trwa zbiórka dla chorego 3-latka z Rzeszowa. Coraz mniej czasu!

Fot. siepomaga.pl

RZESZÓW.

3-letni Mieszko Jakubiec z Rzeszowa ma wadę serca: zespół hipoplazji lewego serca – HLHS. Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka na jego leczenie. Aktualnie zebrano już ponad 80% potrzebnych środków, jednak nadal brakuje około 30 tysięcy złotych. Zbiórka zakończy się 14 lutego 2019 roku.

W pierwszych dniach życia Mieszka usłyszeliśmy od lekarzy – módlcie się o cud. Wiele razy byliśmy na krawędzi. Wiele razy baliśmy się, że to dzisiaj będzie ten moment, kiedy nasz limit cudów się wyczerpie. A jednak nie… Syn skończył niedawno 3 latka i wciąż jest z nami. Każdy nowy poranek, każdy wspólny dzień jest naszym małym cudem. Mieszko urodził się z bardzo ciężką wadą serca – hipoplazją lewej komory, którą operuje się w trzech etapach i właśnie nadszedł czas na ten trzeci, ostatni etap. Zbyt wiele już przeszliśmy… Zbyt wiele razy się z nim żegnaliśmy, dlatego chcemy życie naszego dziecka powierzyć w ręce prof. Malca – lekarza, który cudów dokonuje każdego dnia… – pisze na portalu siepomaga.pl Magda, mama małego Mieszka.

Historię Mieszka można poznać TUTAJ. Pod tym linkiem można także wesprzeć chłopczyka. Zbiórka jest zweryfikowana przez Fundację SiePomaga.