Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny wypadek po meczu JKS Jarosław ? Stal Rzeszów. Kibic nie żyje!

Kibice Elany Toruń wracali z Jarosławia, gdzie wspierali zaprzyjaźnioną Stal Rzeszów. W trakcie drogi powrotnej doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął fan toruńskiego zespołu nazywany przez kolegów „Kupiec”.

W sobotę tj. 5 maja Stal Rzeszów grała na wyjeździe z JKS 1909 Jarosław. Rzeszowianie mieli wsparcie kibiców, wśród których znaleźli się także fani z zaprzyjaźnionej drużyny ? Elany Toruń.

W nocy jedno auto wracające z tego wyjazdu miało poważny wypadek na autostradzie na wskutek czego jedna osoba od nas nie żyje a pozostali są w ciężkim stanie w szpitalu ? czytamy w dodanym kilka godzin temu wpisie na facebookowej stronie elanowcy.pl ? Elana Toruń.

Kibicem, który nie przeżył jest nasz kolega „KUPIEC”…Cóż dodać w takim momencie? Nic racjonalnego nie przychodzi nam do głowy. To straszne, że w tak młodym wieku Paweł zasiądzie w SEKTORZE NIEBO…Brak słów. Z naszej strony rodzinie Pawła składamy najszczersze kondolencje.Informacje na temat ceremonii pogrzebowej będziemy przekazywać na stronie jak tylko będzie ustalona konkretna data… ? czytamy dalej (pisownia oryginalna).

Jak podał portal pomorska.pl do wypadku doszło na autostradzie w okolicy Włocławka. Kierujący uderzył w tył naczepy TIR-a, który jechał przed nim.

Źródło: pomorska.pl, elanowcy.pl (facebook)

Czytaj także: Sobotnia bijatyka na rynku. Pierwsze zatrzymania