Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny wypadek drogowy! Nie żyją dwie osoby

Kierujący i pasażer Peugeata 206 zginęli na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Kolonii Polskiej. Kierujący utraciła panowanie nad samochodem w wyniku czego auto uderzyło w drzewo. Podróżujący peugeotem mężczyźni to mieszkańcy powiatu leżajskiego. Droga, w miejscu zdarzenia, była przez kilka godzin zablokowana.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 20 w powiecie leżajskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia, kierujący Peugeotem 206, jadąc drogą powiatową z Kolonii Polskiej do Dąbrownicy, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia, śmierć na miejscu ponieśli, kierujący i pasażer peugeota. Policjanci ustalili, że samochodem najprawdopodobniej kierował 34-letni mężczyzna, a pasażerem był 28-latek. Obydwaj to mieszkańcy powiatu leżajskiego.

Na miejscu, policjanci pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora, ciała zmarłych zostały zabezpieczone do dalszych badań.

źródło: policja.pl