Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Szok! Sześcioro dzieci pod opieką pijanej matki

Fot. policja.pl

Sześcioro dzieci w wieku od 6 do 13 lat trafiło pod właściwą opiekę. Wszystko to po interwencji pracowników socjalnych i policjantów w jednej z rodzin na terenie gminy Roźwienica. Matka miała ponad promil alkoholu w organizmie i chciała odebrać dziecko z przedszkola. Sprawą niewłaściwego sprawowania opieki nad dziećmi zajmie się teraz sąd rodzinny.

Interwencja miała miejsce przedwczoraj około godz.15, w jednej z miejscowości na terenie gminy Roźwienica. Policjantów wezwali pracownicy socjalni. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pruchniku zastali na miejscu pijaną matkę. 40-letnia kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie.

W takim stanie chwilę wcześniej chciała odebrać syna z przedszkola. Okazało się, że pod jej opieką przebywa jeszcze pięcioro dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Na szczęście dzieciom nic się nie stało. Zostały one przekazane pod właściwą opiekę.

Sprawą niewłaściwego sprawowania opieki nad dziećmi zajmie się teraz sąd rodzinny.

źródło: policja.pl