Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelny wypadek drogowy! Nie żyją dwie osoby

Policjanci z Przemyśla wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem osobowego audi i samochodu dostawczego. Doszło do niego w miejscowości Reczpol. W wyniku doznanych obrażeń kierujący i pasażer audi zmarli. Dwie osoby z renaulta przewieziono do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 12, w miejscowości Reczpol na drodze wojewódzkiej nr 884 (relacji Przemyśl – Dynów). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego kierujący audi, jadąc w kierunku Przemyśla, na zakręcie, najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka dostawczego renaulta.

W wyniku wypadku śmierć ponieśli 21-latek kierujący audi i jego pasażer, 19-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Do szpitala przewieziono kierującego i pasażera renaulta. Ustalono, że kierujący busem to 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, a pasażer to 43-letni mieszkaniec Kańczugi, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Na miejscu prowadzone były oględziny z udziałem biegłego z zakresu ruchu drogowego. Droga w tym miejscu przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

źródło: policja.pl