Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelne potrącenie pieszego na drodze wojewódzkiej nr 881

Fot. policja.pl

Policjanci pracowali na miejscu potrącenia pieszego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Sietesz. W wyniku odniesionych obrażeń, śmierć poniósł 54-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po godz. 17, w miejscowości Sietesz, na drodze wojewódzkiej nr 881, doszło do potrącenia pieszego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 54-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, idąc chodnikiem znajdującym się po prawej stronie jezdni, wszedł nagle bezpośrednio przed jadący samochód osobowy marki Skoda Oktawia. Pojazdem kierowała 34-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa.

Pomimo podjętych działań ratowniczych mężczyzna po przewiezieniu do szpitala zmarł. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie, które ma na celu ustalenie okoliczności tego wypadku.

źródło: policja.pl