Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Sławek Uniatowski w Rzeszowie. Promocja płyty „Metamorphosis”

Fot. Materiały organizatorów

RZESZÓW. 11 grudnia 2018 r. o godz. 19:00 w Filharmonii Podkarpackiej wystąpi Sławek Uniatowski.

Wyjątkowy grudniowy koncert w Filharmonii Podkarpackiej promuje najnowszy album Sławka Uniatowskiego – „Metamorphosis” i jest zapowiedzią przyszłorocznej trasy koncertowej. Publiczność będzie miała okazję wysłuchać między innymi takich przebojów jak „Honolulu”, czy „5 rano”. Na koncercie nie zabraknie także piosenek z repertuaru największych idoli Uniatowskiego: Zbyszka Wodeckiego i Andrzeja Zauchy.

Ciepły, barytonowy głos Uniatowskiego nadaje im niecodzienny charakter. Na fortepianie zagra uznany jazzowy pianista – Rafał Stępień. Oficjalna premiera debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego odbyła się w kwietniu 2018 roku. Jest to zbiór 13 kompozycji, do których teksty napisał sam artysta oraz zaproszeni do współpracy: Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz oraz Michał Zabłocki. Kompozycje muzyczne to połączenie jazzu, soulu i popu z lekką dawką rytmów brazylijskich.

KUP BILET