Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Skandal! 24-latek włamał się do kwiaciarni w Święto Kobiet

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zatrzymali dzisiaj rano sprawcę włamaniem do jednej z przemyskich kwiaciarni. Mężczyzna niczego nie ukradł, jednak miał wyjątkowego pecha – na miejscu włamania zostawił swoją „wizytówkę”.

Dziś w nocy doszło do włamania do jednej z przemyskich kwiaciarni. Sprawca zdarzenia wybił szybę w drzwiach wejściowych, po czym wszedł do środka. Gdy zorientował się, że w pomieszczeniu nie ma żadnych pieniędzy, uciekł. W całej tej sytuacji może nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że sprawca zgubił w kwiaciarni swoje dokumenty oraz telefon komórkowy.

Dzięki temu funkcjonariusze wydziału kryminalnego bardzo szybko dotarli do włamywacza. 24-letniego mieszkańca Przemyśla zatrzymali dziś rano. Mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem do kwiaciarni.

24-latek spędzi Święto Kobiet w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych przemyskiej komendy.

źródło: policja.pl