Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszowska spółka z tytułem Mistrza GPW 2018?

RZESZÓW. Asseco znalazło się w gronie 16 spółek z warszawskiej GPW nominowanych przez dziennikarzy oraz analityków Pulsu Biznesu i portalu Bankier.pl do tytułu Mistrza GPW 2018. W losowaniu wyłoniono pary 1/8 finału. Do kolejnych etapów przejdą firmy, które zdobędą więcej głosów.

Nagroda dla najlepszej spółki zostanie przyznana po raz 9.

Wysiłki Asseco w minionym roku zostały docenione przez giełdowych inwestorów. Stopa zwrotu na akcjach wyniosła 12% i była istotnie wyższa od wyniku indeksu WIG20 grupującego największe spółki z warszawskiej giełdy. Na pozytywne postrzeganie Asseco Poland wpływ miały rezultaty finansowe, których poprawa po trzech kwartałach 2018 r. to m.in. efekt bardzo dobrej sytuacji w obszarze bankowości i finansów czy ożywienia w sektorze publicznym. W ślad za dobrymi wynikami analitycy zdecydowali się na podniesienie prognoz dla spółki – informuje asseconews.pl

Głosować na rzeszowską spółkę można na stronie Pulsu Biznesu: www.pb.pl

źródło: asseconews.pl