Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszowska policja publikuje wizerunek tego mężczyzny. Co się stało?

Fot. policja.pl

RZESZÓW.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia samochodu marki Mazda 3. Sprawca uszkodził auto uderzając pięścią w prawy tylny błotnik. Policja opublikowała wizerunek sprawcy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu.

Do zdarzenia doszło 1 stycznia  br. w Rzeszowie na parkingu hotelu Grand przy ul. Dymnickiego około godz. 1 w nocy. Nieznany mężczyzna, w wieku około 30-40 lat uderzając pięścią, uszkodził prawy tylny błotnik w zaparkowanym samochodzie marki Mazda 3. Wartość strat została oszacowana na 1000 zł. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili wizerunek sprawcy, który został już publicznie opublikowany.

Fot. policja.pl

Policjanci proszą osoby, które rozpoznają na zdjęciach mężczyznę, o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 117, lub pod nr telefonu 17 858 36 68 albo z sekretariatem komisariatu 17 858 36 67 lub z dyżurnym komendy miejskiej pod nr 112.

źródło: policja.pl