Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów. Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego

Fot. policja.pl

RZESZÓW.

Policja poszukuje świadków oraz osób mogących mieć wiedzę na temat zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek 5 listopada 2018 r. około godz. 11.15 na drodze (dawna ul. Karowa) łączącej ul. Kopisto i ul. Rejtana na wysokości miejsc przeznaczonych do rozładunku towarów.

W zdarzeniu udział brały skoda superb i nieustalony pojazd koloru srebrnego o początkowych numerach rejestracyjnych RSA, który to po zdarzeniu oddalił się w kierunku ul. Kopisto. Kierująca nieustalonym pojazdem uszkodziła lusterko zewnętrzne lewe w pojeździe marki Skoda Superb.

Wszystkie te osoby proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30, pokój nr 7, tel. 17 858 3453, 17 858 3450.

źródło: policja.pl