Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Ranna w wypadku kobieta potrzebuje krwi! Wystosowano apel

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę przed godziną 18 na drodze krajowej nr 73 w Krajowicach. Kierująca osobowym renault, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z ciężarowym mercedesem. W wypadku zginęła 21-letnia kobieta, kierująca renault. Pasażerka samochodu z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala – teraz potrzebuje krwi.

O wypadku pisaliśmy TUTAJ.

Poniżej treść apelu Strażackiego Klub HDK przy OSP Gogołów.

W imieniu rodziny i przyjaciół zwracamy się z gorącą prośbą o oddawanie krwi dla Pani Teresy Gruszczyńskiej (przy rejestracji należy zaznaczyć dla kogo oddajemy krew).

Apel o pomoc to efekt tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę w miejscowości Krajowice (Gmina Kołaczyce). Krew dowolnej grupy można oddać w RCKiK Odział Terenowy Jasło ul. Lwowska 22 w godz. 7:00 – 12:00 w dni powszednie tel. 134458468

Przypominamy każdemu kto odda krew w danym dniu przysługuje dzień wolny i płatny od pracy, a dla uczniów usprawiedliwiony za nieobecność podczas zajęć szkolnych.