Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Przebudowa wiaduktu kolejowego nad ul. Batorego [zamknięcie drogi, zmiany w MPK, zgłaszanie propozycji objazdów]

Fot. Google Street

RZESZÓW. Na przełomie czerwca i lipca br. realizowana będzie przebudowa wiaduktu kolejowego nad ul. Batorego. Na czas prowadzonych prac ulica ta będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Konieczna będzie zatem zmiana tras kilku linii komunikacji miejskiej, które tamtędy kursują. Będą to linie: 5, 9, 12, 29, 59 oraz N1. Propozycją Zarządu Transportu Miejskiego jest skierowanie ww. linii przez Plac Wolności, następnie ul. Marszałkowską i Lubelską w ul. Maczka do ul. Siemieńskiego i dalej bez zmian – informuje rzeszowski ZTM.

Zapraszamy wszystkich Podróżnych do zgłaszania swoich uwag co do przedstawionych propozycji, a także do przedstawiania swoich propozycji objazdów. Sugestie w ww. sprawie prosimy przedkładać do Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie (również drogą elektroniczną na adres: ztm@ztm.erzeszow.pl ) do dnia 30 kwietnia br. – czytamy w komunikacie.

źródło: ZTM Rzeszów