Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

„Nasz nowy dom”. Dziś odcinek z Podkarpacia!

Fot. Polsat (screen)

Ekipa emitowanego na Polsacie programu „Nasz nowy dom” pomogła rodzinie z Podkarpacia. Odcinek zostanie wyemitowany już dziś o godz. 20.05 na antenie Polsatu.

Urzejowice to niewielka, malowniczo położona wieś na Podkarpaciu. Tutaj, w mieszkaniu będącym częścią wielorodzinnego budynku, mieszka trzypokoleniowa rodzina. Dziadkowie: pani Władysława i pan Ryszard, mama Elżbieta oraz dzieci: Kuba (19 l.), Karolina ( 10 l.) i Kajetan (6 l.). Pni Elżbieta samotnie wychowuje dzieci i opiekuje się starszymi, schorowanymi rodzicami. Choruje także mała Karolina, która ma poważne problemy z przysadką mózgową i codziennie musi dostawać zastrzyk z hormonu wzrostu. Choć mieszka, to trochę za dużo powiedziane. Gnieździ się. Rodzina mieszka w tragicznych warunkach,w mieszkaniu nie ma łazienki, toaletę prowizorycznie urządzono w korytarzu, dziadek śpi w kuchni a pozostali członkowie rodziny w jednym pokoju – informuje na Facebooku „Nasz nowy dom”.

Nasz Nowy Dom 11 – Odcinek 10 – Urzejowice

Urzejowice to niewielka, malowniczo położona wieś na Podkarpaciu. Tutaj, w mieszkaniu będącym częścią wielorodzinnego budynku, mieszka trzypokoleniowa rodzina. Dziadkowie: pani Władysława i pan Ryszard, mama Elżbieta oraz dzieci: Kuba (19 l.), Karolina ( 10 l.) i Kajetan (6 l.). Pni Elżbieta samotnie wychowuje dzieci i opiekuje się starszymi, schorowanymi rodzicami. Choruje także mała Karolina, która ma poważne problemy z przysadką mózgową i codziennie musi dostawać zastrzyk z hormonu wzrostu. Choć mieszka, to trochę za dużo powiedziane. Gnieździ się. Rodzina mieszka w tragicznych warunkach,w mieszkaniu nie ma łazienki, toaletę prowizorycznie urządzono w korytarzu, dziadek śpi w kuchni a pozostali członkowie rodziny w jednym pokoju. Jak się zapewne domyślacie nie jest to stan, który jesteśmy w stanie tolerować. I nie będziemyKatarzyna Dowbor FanPage, Maciej Pertkiewicz i Artur Witkowski nadciągają z odsieczą. Do zoabczenia w czwartek!

Opublikowany przez Nasz Nowy Dom Niedziela, 4 listopada 2018