Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Masz pocztę na WP? Koniecznie przeczytaj!

Z Poczty WP korzysta mnóstwo osób.

Jak podaje wydawca, użytkownicy otrzymują niepokojące SMS-y, w których została wystosowana prośba o wejście w link, przypominający stronę logowania WP Poczty. Nie jesteśmy nadawcą tych wiadomości i jest to próba wyłudzenia danych – informuje Administrator WP Poczty.

Poniżej treść oświadczenia.

Drogi Użytkowniku / Użytkowniczko,

docierają do nas informacje o SMS-ach, które ostrzegają przed blokadą konta WP Poczty i nakłaniają do zalogowania się na stronie przypominającej stronę logowania naszej WP Poczty.

Chcemy zapewnić, że nie jesteśmy nadawcą tych wiadomości i jest to próba wyłudzenia danych.

Jednocześnie gwarantujemy, że wszystkie Twoje dane są bezpieczne, a baza numerów nie została wygenerowana na podstawie informacji zawartych w profilu kont naszych Użytkowników. Wiadomości SMS trafiają na losowe numery, również do osób, które nie maja konta w naszej usłudze.

Przypominamy też, że administratorzy Wirtualnej Polski i o2.pl nigdy nie wysyłają wiadomości z prośbą o podanie wrażliwych informacji swoich Użytkowników (np. login lub hasło) tym kanałem, jak również nie są prowadzone przez nas żadne kampanie SMS.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie: https://pomoc.wp.pl.