Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

„Łowca pedofilów” w Rzeszowie! Gdzie oglądać?

Fot. Facebook Krzysztof Dymkowski

RZESZÓW.

Krzysztof Dymkowski jest znany Polakom przede wszystkim z programu „Łowca pedofilów”. Tym razem był w Rzeszowie. Jego działania ze stolicy Podkarpacia zostały przedstawione w odcinku numer 50, który został wyemitowany na Polsat Play 3 marca br.

Odcinek rozpoczyna się od telefonu Marty z Rzeszowa. Skontaktowała się ona z Krzysztofem Dymkowskim oraz Karoliną, która pomaga w łapaniu pedofilów. Przedstawia tej dwójce sytuację – kontaktowała się z pedofilem informując go, że pisze on z 14-letnią dziewczynką. Pomimo tego faktu, mężczyzna nadal chciał spotkać się z małoletnią.

Udająca 14-latkę Karolina, wsiadła do autobusu MPK na ulicy Hetmańskiej. Pedofil czekał na nią kilka przystanków dalej, gdzie został aresztowany przez Policję.

Cały odcinek możecie zobaczyć TUTAJ.

Jak się okazało, dzięki Marcie z Rzeszowa został zatrzymany kolejny pedofil. Odcinek przedstawiający szczegóły tej sprawy zostanie wyemitowany na Polsat Play już w najbliższą niedzielę o godz. 22.30 (odcinek 51).