Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Kolejny odcinek „Łowcy pedofilów” z Rzeszowa już dzisiaj!

Fot. Facebook Krzysztof Dymkowski

RZESZÓW.

Już dziś o godz. 22.30 na Polsat Play zostanie wyemitowany kolejny odcinek „Łowcy pedofilii”. Zostanie w nim pokazana sprawa zatrzymania w Rzeszowie kolejnego pedofila. O wcześniejszym odcinku więcej pisaliśmy TUTAJ.

Krzysztof Dymkowski jest znany Polakom przede wszystkim z programu „Łowca pedofilów”. Tym razem był w Rzeszowie. Jego działania ze stolicy Podkarpacia zostały przedstawione w odcinku numer 50 oraz 51. Ten ostatni zostanie wyemitowany jeszcze dzisiaj – szczegółowe informacje powyżej.

Poprzedni odcinek rozpoczął się od telefonu Marty z Rzeszowa. Skontaktowała się ona z Krzysztofem Dymkowskim oraz Karoliną, która pomaga w łapaniu pedofilów. Przedstawia tej dwójce sytuację – kontaktowała się z pedofilem informując go, że pisze on z 14-letnią dziewczynką. Pomimo tego faktu, mężczyzna nadal chciał spotkać się z małoletnią.

Udająca 14-latkę Karolina, wsiadła do autobusu MPK na ulicy Hetmańskiej. Pedofil czekał na nią kilka przystanków dalej, gdzie został aresztowany przez Policję.