Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej w Boguchwale

BOGUCHWAŁA. Już dziś rozpoczynają się obchody Jubileuszu 50-lecia funkcjonowania Szkoły Podstawowej w Boguchwale w obecnym budynku.

W czwartek, 11 października, planowany jest korowód uczniów klas I-III. Uczestników korowodu na Rynku Miejskim powita Burmistrz Boguchwały.

W sobotę 13 października organizatorzy zapraszają na uroczystą Mszę Św. w intencji uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Po mszy odbędzie się dalsza część uroczystości w budynku szkoły. Natomiast w niedzielę 14 października będzie miało miejsce zwiedzanie wystawy zdjęć i eksponatów zgromadzonych z okazji Jubileuszu.

czwartek – 11.10.2018 r.

  • Korowód uczniów klas I-III

sobota – 13.10.2018 r.

  • 11:00 – Msza św. w kościele parafialnym w Boguchwale
  • 12:00 – Uroczystość w sali gimnastycznej: przedstawienie 50-letniej historii szkoły (prezentacja), wręczenie okolicznościowych nagród przez dyrektora szkoły, wystąpienia zaproszonych gości, część artystyczna, recital zespołu – „Buen Camino” i grupy akordeonowej, zwiedzanie wystaw i ekspozycji, promocja publikacji „50-lecie Szkoły Podstawowej w Boguchwale”

niedziela – 14.10.2018 r.

  • Szkoła będzie otwarta dla mieszkańców Boguchwały w godz. 09:00-12:00. Zapraszamy do obejrzenia wystawy zdjęć, kronik, prac uczniów i  absolwentów oraz zabytkowych eksponatów. Dostępna będzie publikacja „50-lecie Szkoły Podstawowej w Boguchwale”.

źródło: boguchwala.pl

Tagi: