Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Jadąc od strony Dynowa wjechał do przydrożnego rowu

Fot. Policja

Przedwczoraj po południu policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Krzemiennej. Kierujący audi wjechał do przydrożnego rowu. Ranna została pasażerka auta. Na szczęście jej obrażenia nie były poważne.

Przedwczoraj, około godz. 16.30 brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Krzemiennej. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący audi jadąc od strony Dynowa w kierunku Jabłonki, w pewnym momencie, prawym kołem zjechał  z asfaltu na pobocze, po czym wjechał do przydrożnego rowu. Kierowca był trzeźwy.

Kierowca audi i dwoje jego pasażerów trafiło do szpitala. Okazało się, że jedynie pasażerka audi potrzebowała pomocy medycznej. Na szczęście obrażenia, jakich doznała, nie były groźne dla jej życia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Dydni.

Źródło: Policja