Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Hit rundy. Stal Rzeszów zagra dziś z Podhalem Nowy Targ. Gdzie oglądać?

Dziś o godz. 13 Stal Rzeszów rozegra na wyjeździe ostatnie spotkanie jesiennej rundy. Rzeszowianie zmierzą się z Podhalem Nowy Targ. Oba zespoły mają tyle samo punktów w tabeli (33 pkt.). Dlatego też mecz jest niezwykle interesujący. Dzisiaj poznamy zespół, który będzie liderem po tej części rozgrywek.

Oba zespoły może jeszcze pogodzić Hutnik Kraków. Stanie się tak, jeśli Stal zremisuje z popularnymi „Szarotkami” (oba zespoły mają po 33 pkt.), a swój mecz w Oświęcimiu wygra beniaminek z Małopolski (32 pkt.). Wówczas to Hutnicy zakończą rundę jesienną na fotelu lidera – informuje Stal Rzeszów.

Zespół z Nowego Targu w poprzednim sezonie prowadził obecny trener Biało-Niebieskich Janusz Niedźwiedź. Boisko Podhala jest wykonane ze sztucznej nawierzchni co sprawia, że zespołom przyjezdnym gra się tam ciężko.

PODHALE Nowy Targ – STAL Rzeszów
Stadion: Miejski im. Józefa Piłsudskiego.
Sobota, godz. 13:00

Płatną relację video PPV (10 zł) przeprowadzi portal NowyTarg24.tv na stronie live.nowytarg24.tv/live/