Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Głogów Młp.: Ogólnopolskie Zawody w Skokach przez Przeszkody już za nami!

GŁOGÓW MŁP. Zakończyły się już trzydniowe Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody, które od piątku rozgrywały się na hipodromie stadniny Leśna Wola. Jak podają organizatorzy, w imprezie wzięło udział ponad 80 zawodnikach z całej Polski na 160 koniach.

Finał Małej Rundy zwyciężył reprezentant FKJK Zatoka Szymon Skarżyński na klaczy Valentine, drugi natomiast był Dominik Słodczyk na Rowitto a trzeci Łukasz Kut na Chacco-Two z UKJ Lalin.

Finał Średniej Rundy należał do reprezentanta KS Stadniny Koni Krzywopłoty Zbigniewa Kostrzewskiego na Hippica Koh i noor, drugie miejsce ex ?eqo  zajęli Magalena Krasnowska z Tuszyńskiego KJ Garbówek na Nemiroff oraz Michał Ziębicki z KJK Szary Michałowice na Guess, trzeci był Szymon Najdzionek z WLKS Krakus.

W najtrudniejszym, dwunawrotowym konkursie Grand Prix najlepszyokazał się Radosław Zalewski z SKJ Bobrowy Staw na Kontendor vd molendreef, drugi z kolei był reprezentant gospodarzy Michał Kaźmierczak na Cisall FS, a trzeci Krzysztof Okła na Chacitol z Kieleckiego Klubu Jeździeckiego.

Kolejne zawody odbędą się już w maju (18-20).