Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

?Dzień otwarty na Stali?. Niecodzienne wydarzenie w Rzeszowie

RZESZÓW. Już 26 maja na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbędzie się niecodzienne wydarzenie. Będzie to ?Piłkarskie święto pod patronatem prezydenta miasta Rzeszowa?. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Czy Twoje dziecko lubi grać w piłkę nożną? A może chcesz pomóc mu stać się lepszym piłkarzem, wykorzystując do tego najnowsze technologie ? zastosowane w topowych klubach na świecie?! Takie nowości tylko w Stali Rzeszów! ? czytamy na oficjalnej stronie internetowej Stali Rzeszów.

Stawiając mocno na naszą młodzież, zapraszamy na Dni Otwarte Klubu Stal Rzeszów 26 maja na stadionie miejskim ?Stal?. Tego dnia odbędą się pokazowe treningi dla dzieci z zastosowaniem nowatorskiego systemu pomiarowego AICOACH. Dzięki tej technologii, trenerzy oraz rodzice będą mieli możliwość śledzenia aktywności fizycznej i położenie każdego dziecka. W rezultacie młodzi piłkarze osiągną jeszcze lepsze rezultaty ? dodają organizatorzy.

Główna atrakcja dnia

W programie przewidziane zostały także liczne gry, zabawy i konkursy. Główną atrakcją tego dnia będzie mecz towarzyski juniorów Stal Rzeszów – FCB Escola Varsovia ? piłkarska akademia Barcelony.

Z kolei na zakończenie imprezy odbędzie się mecz trzeciej ligi seniorów: Stal Rzeszów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje: 26 maja, Stadion Miejski „Stal” w Rzeszowie. Start godz. 11.

Szczegółowy program wydarzenia na załączonym materialne organizatorów.

Fot. Stal Rzeszów

Polecane artykuły