Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Druga część reportażu Uwagi TVN o zaginięciu 12-latka. „Ojciec z tymi dziećmi sypia”

Sprawa zaginięcia 12-letniego Daniela we wczorajszym wydaniu Uwagi TVN rzuciła nowe światło na problemy, jakie działy się w tym domu.

„On z tymi dziećmi sypiał (ojciec – przyp. red.), tak to z relacji matki wyglądało” – usłyszeliśmy wczoraj w programie. Jeszcze dziś o godz. 19.50 zostanie wyemitowana kolejna część reportażu.

Przypomnijmy, że chłopiec zaginął 13 listopada. Przez dwie doby był poszukiwany przez ponad tysiąc osób. W trakcie poszukiwań, śledczy ujawnili koszmar, który od lat rozgrywał się w domu Daniela i jego dziewięciorga rodzeństwa.

 – Po dwóch godzinach przesłuchania matka powiedziała, że ojciec z tymi dziećmi sypia. Siedmioletnia dziewczynka miała obdukcję. Lekarz stwierdził, że doszło do penetracji. Inne dzieci – sześcioletnie i trzyletnie – również były molestowane – dowiedział się nasz reporter. Zobacz drugą część reportażu o losach 10 dzieci z małej wsi na Podkarpaciu! UWAGA! dziś o 19.50!- czytamy na Facebooku programu Uwaga!.

Dziś w UWADZE!

– Po dwóch godzinach przesłuchania matka powiedziała, że ojciec z tymi dziećmi sypia. Siedmioletnia dziewczynka miała obdukcję. Lekarz stwierdził, że doszło do penetracji. Inne dzieci – sześcioletnie i trzyletnie – również były molestowane – dowiedział się nasz reporter. Zobacz drugą część reportażu o losach 10 dzieci z małej wsi na Podkarpaciu! UWAGA! dziś o 19.50!

Opublikowany przez TVN UWAGA! Wtorek, 4 grudnia 2018