Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Dożywocie dla mieszkańca Podkarpacia w Emiratach Arabskich. Trwa zbiórka na pomoc prawną!

Fot. YouTube

O sprawie Artura Ligięski pisaliśmy już dwukrotnie. Aktualnie trwa zbiórka na pomoc prawną dla skazanego na dożywocie Polaka.

Artur Ligęska wyleciał do Dubaju w październiku 2017 roku. Po koniec kwietnia chciał wyruszyć do Europy, ale na lotnisku w Dubaju usłyszał „Wróć do domu i zastanów się”. Tego samego dnia został aresztowany. Powód? Narkotyki, których obecności w jego organizmie późniejsze testy jednak nie wykazały – to historia przedstawiania przez samego Ligeskę – pisaliśmy w listopadzie ubiegłego roku na RzeszowskieInfo.pl – więcej TUTAJ.

Sytuacja mieszkańca Podkarpacia zmieniła się. Artur Ligęska, który od maja 2018 roku przebywa w więzieniu w Emiratach Arabskich 28 stycznia dostał wyrok dożywocia. Bez dowodów, bez świadków. Usłyszał tylko dwa słowa: Artur dożywocie. Nigdy nie zgodzimy się na to, żeby Artur spędził resztę życia w celi. Nie przyjmujemy tego do wiadomości, dlatego wraz z grupą przyjaciół i znajomych prosimy o udostępnianie tego nagrania – ostatniej deski ratunku. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie – czytamy pod drugim nagraniem na YouTube.

Link do zbiórki znajduje się TUTAJ.