Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Dachowanie BMW na autostradzie A4 – ranne cztery osoby. Kierowca zasnął?

Fot. policja.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na autostradzie A4 w Cieszacinie. Kierujący bmw najprawdopodobniej zasnął za kierownicą w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi, uderzył w barierę energochłonną i dachował.

W niedzielę, po godz. 3 funkcjonariusze ruchu drogowego interweniowali na autostradzie A4, w okolicy MOP-a Cieszacin. Na miejscu policjanci zastali poza drogą w rowie wywrócone na dachu bmv. W tym zdarzeniu zostały ranne cztery osoby, 22-letni kierujący pojazdem oraz troje pasażerów. Dwóch pasażerów z obrażeniami trafiło do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec gminy Orły, podczas jazdy autostradą A4 w kierunku Korczowej, najprawdopodobniej zasnął w wyniku czego zjechał z drogi, uderzył w barierę energochłonną, po czym dachował. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że był trzeźwy.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i oględziny pojazdu, wykonano dokumentację fotograficzną. W toku prowadzonego postępowania zostaną wyjaśnione szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl