Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Były zawodnik Asseco Resovii Rzeszów zachorował na celiakię

Fot. Piotr Nowakowski Instagram

Nieszczęście byłego zawodnika Asseco Resovii. Piotr Nowakowski zachorował, o czym poinformował na Insatagramie. W barwach Resovii grał przez kilka sezonów.

Trzeba wiedzieć kiedy… #gluten przestać jeść – NIETOLEROWANY’. Jak niektórzy pewnie wiedzą, nie zagram w dzisiejszym meczu przeciwko drużynie z Katowic – poinformował wczoraj na Instagramie Piotr Nowakowski.

Z powodu słabych wyników krwi postanowiłem zrobić ‚głębsze’ badania i okazało się, że dołączyłem do grona osób chorych na celiakię. Czas zatem na odpowiednią dietę, poprawę morfologii i oczywiście powrót na parkiety Plusligi Byle szybko – dodał.

Piotr Nowakowski urodził się w 1987 roku. Jest złotym medalistą Mistrzostw Świata z 2014 oraz 2018 roku. W rzeszowskim klubie grał w latach 2011-2017. W latach 2012, 2013, 2015 wraz z zespołem Asseco Resovii Rzeszów zdobył mistrzostwo Polski.