Asseco Resovia przegrała piąty mecz z rzędu!

Przynajmniej na ten moment zmiana trenera nie pomogła Asseco Resovii. Rzeszowska drużyna przegrała już piąty mecz z rzędu. Tym razem górą  okazał się MKS Będzin, który wygrał 3:0.

W swoim debiucie, nowy trener Resovii Gheorghe Cretu zapewnił grę na dość dobrym poziomie, wyłącznie w pierwszym secie. To właśnie w nim rzeszowianie byli najbliżej setowego zwycięstwa. Jednak to MKS okazał się ostatecznie górą wygrywając 35:33. Przegrana w pierwszym secie okazała się być w rzeczywistości końcem walki o zwycięstwo w meczu. W secie drugim  i trzecim to gospodarze nadawali ton grze.

Rzeczywistością okazała się być już piąta przegrana Asseco Resovii. W kolejnej kolejce PlusLigi rzeszowski zespół zmierzy się ze Skrą Bełchatów.

Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin 0:3 (33:35, 14:25, 22:25)

Asseco Resovia: Redwitz, Schulz, Rossard, Mika, Możdżonek, Dryja, Perry (libero) oraz Jarosz, Buszek, Lemański, Shioji.

MKS Będzin: Peszko, Williams, Ratajczak, Grzechnik, Kozub, Buchowski, Potera (libero) oraz Faryna, Kowalski.

MVP meczu: Lincoln Alexander Williams (MKS).