Brąz dla Developresu! Rzeszowianki wygrały z Chemikiem Police

Dobra wiadomość dla fanów rzeszowskiej siatkówki. Developres SkyRes Rzeszów zdobył brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet.

W dzisiejszym meczu rzeszowianki podejmowały drużynę Chemika Police.W meczu nie brakowało emocji, rozegranych zostały pięć setów. Drużyna z Rzeszowa była bliska przegranej, ponieważ po dwóch setach zawodniczki nie wygrały ani jednego seta. Jednak siła walki przełożyła się na dzisiejsze zwycięstwo. Z brązowymi medalami Developres Rzeszów zakończył rozgrywki tego sezonu.

MVP spotkania została Katarzyna Zaroślińska – Król.

Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police 3:2 (26:28, 10:25, 25:19, 25:22, 15:7)